بایکوت فیلم های ((تارانتینو)) در اعتراض به پلیس

به دنبال شرکت «کوئنتین تارانتینو» در تظاهرات ضد پلیس در نیویورک، اتحادیه پلیس این شهر خواستار شد که فیلم‌های این کارگردان هالیوودی را بایکوت کنند.

«کوئنتین تارانتینو»، کارگردان صاحب سبک هالیوود شنبه گذشته در تظاهرات ضد پلیسی که در نیویورک انجام شد، در جمع مردم شرکت کرد و خطاب به آنها که در اعتراض به جنایات نژادپرستانه نیروهای پلیس گرد هم آمده بودند، گفت: زمانی‌که قتل و جنایتی می‌بینم نمی‌توانم آن را تحمل کنم… من باید یک جنایت را جنایت و یک آدمکش را آدمکش بنامم.

وی افزود: من یک انسان با وجدان هستم و اگر شما اعتقاد دارید که یک جنایت در حال وقوع است باید علیه آن به پا خیزید. من اینجا هستم تا بگویم من طرف قربانیان هستم.

در پی ایراد این سخنان از سوی «تارانتینو»، «پاتریک لینچ»، سخنگوی اتحادیه پلیس نیویورک روز گذشته در بیانیه‌ای گفت: تعجبی ندارد که کسی که فیلم‌های جنایی و خشن اینچنینی می‌سازد، یک متنفر از پلیس هم باشد.

وی در ادامه این بیانیه «تارانتینو» را یک بستر ساز فساد و جنایت در جامعه معرفی کرد و افزود: به او هیچ ربطی ندارد که به شهر ما بیاید و در رابطه با پلیس بدگویی و افسانه‌سرایی کند.

«لینچ» در پایان نیز با اشاره به این مطلب که نیروهای پلیس برای محافظت از جامعه در برابر جنایتکاران فداکاری‌های زیادی کرده و جان خود را به خطر می‌اندازند افزود: اکنون زمان آن رسیده که فیلم‌های «تارانتینو» را بایکوت کنیم.

فیلم «هشت نفرت‌انگیز» جدیدترین ساخته سینمایی «کوئنتین تارانتینو» از روز ۲۵ دسامبر به صورت محدود و با فرمت ۷۰ میلی‌متری در آمریکا اکران می‌شود و اکران گسترده آن نیز با فرمت دیجیتال از تاریخ هشتم ژانویه ۲۰۱۶ کلید خواهد خورد.

کوئنتین تارانتینو در تظاهرات ضد پلیس

کوئنتین تارانتینو در تظاهرات ضد پلیس

کوئنتین تارانتینو در تظاهرات ضد پلیس

کوئنتین تارانتینو در تظاهرات ضد پلیس

منبع: ایسنا

ارسال پیام