ولاسکو: قلبم با ایران است

مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان به میزبانی آرژانتین پیگیری می شود و تیم ایران عصر روز گذشته (چهارشنبه) با شکست آلمان به مرحله بعدی این رقابت ها راه یافت.

خولیو ولاسکو که هم اکنون سکان هدایت هم وطنان آرژانتینی اش را در دست دارد، در تماس تلفنی با محمد وکیلی سرمربی نوجوانان ایران گفت: بسیار خوشحال هستم که مسئولان فدراسیون والیبال شما را به عنوان سرمربی تیم نوجوانان برای حضور در مسابقات جهانی انتخاب کرده اند و در کنار این تیم مشغول به کار هستید. توانایی وکیلی برای تربیت بازیکنان رده سنی پایه باعث می شود تا آینده والیبال ایران قدرتمند و تضمین شده باشد.

وی افزود: حضور تیم ملی والیبال ایران در مسابقات جهانی که در سطحی بالا برگزار می شود حاکی از آن است که والیبالیست های ایرانی شایسته حضور در یک چنین سطحی از مسابقات هستند.

ولاسکو یادآور شد: من در ایران روزهای خوب و خاطرات زیادی داشتم و با وجود این که هم اکنون در آرژانتین حضور دارم و این تیم را تمرین می دهم ولی همچنان قلبم با ایران است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر مشغول تمرینات آماده سازی تیم ملی آرژانتین در بوینس آیرس هستم و نمی توانم به کورینتس (محل برگزاری مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان) سفر کنم اگر در این شرایط نبودم حتما برای دیدن تیم ایران به کورینتس می آمدم.

تیم ملی والیبال ایران در جام جهانی ژاپن که از 17 شهریورماه آغاز می شود و در لیگ جهانی سال آینده (2016) به مصاف تیم ملی آرژانتین می رود تا جدال ولاسکو و کواچ اهمیت رسانه ای خاصی نیز داشته باشد.

جام جم

ارسال پیام